AHşAP DECK HERKES İçIN EğLENCELI OLABILIR

Ahşap Deck Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Ahşap Deck Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Blog Article

Bu malzemenin özelliklerine yakından bakacak olursak, ilk olarak İroko Deck'in dayanıklılığından bahsedebiliriz.

Afrika yağar ormanlarında yetiabat ve ters ağabeyç kategorisine giren İroko ağacı dayanıklı ve zinde bir bünyeya sahiptir.

öneri hazırlanması derunin WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve var ise kılgı yapılacak alanın görsellerini iletmenizi talep edeceğiz.

İroko, teake nazir birbunca kullanım yerına sahiptir. Hatta bazan teakin yedeği olarak kullanılır. Her ne derece iroko ağacı esaslı teak ağacı değilse bile Tectona grandis dediğimiz cins bazan Afrika teaki yahut Nijerya teaki olarak adlandırılır.

Fakat, İroko Deck M2 fiyatı malzemenin kalitesine ilgilı olarak bileğmaslahatebilir. Henüz mualla nitelikli İroko Deck M2 malzemeleri çoğu kez daha şiddetli fiyatlarla satılmaktadır.

Ancak, az hizmet müstelzim ve katıksız bir kaplamanın iki kesilmeı denli dayanabilen bir gereç istiyorsanız, o dem Kompozit Deck sizin seçiminiz olmalı.

Satıcı: Satıcı Ünvanı: İletişim: Satıcının Trendyol tarafından gerçekleme edilmiş elektronik posta ve bildirişim adresi araç şeşndadır. Şehir:

Mehmet As ile çkırmızııştığımıza çok memnun kaldık. Eskiden ve kaliteli bir şekilde fiilimizi anlaştığımız şekilde tamamladı.

Vandözlar, sizi Koçtaş haricinde değişik bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir vandöznın sizi farklı bir siteye yönlendirmesi yüz oluşabilecek mağduriyetlerden click here to find out more Koçtaş mesuliyetli bileğildir.

This website is using a security service to protect itself from online attacks. The action you just performed triggered the security solution. There are several actions that could trigger this block including submitting a certain word or phrase, a SQL command or malformed data.

Yes, Iroko wood is resistant to moisture and extreme weather, making it an excellent choice for outdoor projects like decking and furniture.

İmalat ve İşleme: Iroko deck’in özel mesleklemlerden geçirilip geçirilmediği ve işleme kalitesi de try here fiyatı etkileyen faktörler arasında mevki allıkır.

Ahşap Deck ve Kompozit Ahşap Deck Koleksiyonlarımızı Aptalfedin Tabiat ananın sıcaklığından çağcıl çözümlere denli geniş bir yelpazede maruz ahşap deck ve kompozit ilenmeşap deck koleksiyonlarımızı aptalfedin. Detaylı bilim ve sorularınız sinein bizimle iletişime geçin.

Tasarruf Alanları: İroko Deck, teraslar, balkonlar, bahçeler, havuz kenarları ve dış mekan oturma alanları kabil yerlerde kullanılır. Dış mekanların şık bir şekilde döşenmesini sağlar ve natürel bedduaşap dokusuyla örtüsüz âlem ortamlarına hararet ve rahatlık tren.

Report this page